HAKKIMIZDA

hakkimizdaFaaliyetine 2013 yılında "ELİT Tesis Yönetimi" adıyla İstanbul'da başlayan, bünyesinde güvenlik, temizlik, teknik hizmetleri de barındıran profesyonel entegre tesis yönetimi alanında hizmet vermektedir.

Yüksek çalışma standartları, hizmet kalitesi, eğitimli personeli, sektörel hizmet planları, çevreci temizlik ürünleri ve ileri teknolojiye sahip ekipman seçimi ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan firmamız, Ankara Ticaret Odası'nın Meslek Standartları Komisyonları'nda aktif rol almış ve sektörde ilk derneğin kurulmasına ve sektörel standartların oluşmasına öncülük etmiştir.

Yurtdışındaki uygulama ve teknikleri yakından takip eden Elit Tesis Yönetimi, iş tasarımlarındaki özgün yaklaşımıyla Türkiye'de hizmet sektörünün fark yaratan firmalarından biri olmuştur.

Türkiye genelinde hizmet veren Elit Tesis Yönetimi, 2013 yılı sonu itibariyle hizmet yelpazesini genişletmiş olup, Elit Tesis Yönetimi Tesis Yönetimi ve Hizmetleri LTD.ŞTİ. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Elit Tesis Yönetimi, Tesis Yönetimi yelpazesi altında temizlik, güvenlik, catering, ilaçlama, bitki bakımı, peyzaj, destek hizmetler, otel ve çamaşırhane hizmetleri, karla mücadele, teknik destek hizmetleri gibi çeşitli alanlarda bir bütün olarak hizmet vermektedir. 

GELECEĞE NASIL BAKIYORUZ?

"Sürdürülebilir başarı için sürekli ve kalıcı değerler yaratan, ülkemizde ve uluslararası platformda saygınlığıyla tanınan, lider firma olmak" vizyonuyla geleceğe bakıyoruz.

NELERİ GÖREV BİLİYORUZ?

Faaliyette bulunduğumuz alanlara sürekli yatırım yaparak öncülük etmeyi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla beklentileri aşan çözümler üretmeyi, tüm paydaşlarımızla kurduğumuz verimli işbirliğini sürekli kılmayı, çalışan gelişimini kurumsal gelişimin temeli olarak görmeyi, çevre ve topluma karşı her zaman sorumlulukla davranmayı, iş etiği ilkelerine her koşulda bağlı kalmayı görev biliyoruz.