Danışmanlık Çözümlerimiz

İşletme Danışmanlığı

shutterstock FC00041

Tesis yönetiminde farklı disiplinlerin kesişme noktası olan ve tüm hizmet süreçlerini birarada tutan Elit Tesis Yönetimi, proje aşamasında yönetim, teknik, hukuki ve finansal tüm hizmet senaryolarını ortaya koyarak işletme verimliliğinin artmasını hedefler. Bu doğrultuda stratejik ve tasarımsal değerlendirmeler yapan Elit Tesis Yönetimiprojelerde mimari aşama başlamadan işletme modelleri yaratır.

MTE5NjgzOD-apartman-risk-tespitini-apartman-yoneticileri-yapacak

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB), son yasal düzenlemelere göre 1 işçinin dahi çalıştığı sanayiden sayılan ve sayılmayan her türlü iş yerine iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı sağlayan kuruluşlardır. Elit Tesis Yönetimi bünyesinde kurulan OSGB ile çalışanların sağlık gözetimi, çalışma ortamının gözetimi, eğitim, danışmanlık, bilgilendirme, ilkyardım, acil müdahale, kayıt ve istatistik konularında hizmet 

vermektedir.

  

Yönetim Gelişim Danışmanlığı

images

Performansın geliştirilmesi ve sonuçların elde edilmesinde, değişikliklerin belirlenmesi ve sürecinin yönetimi en önemli noktaların başında gelir. Operasyon değişim maliyetleri, mevcut durumun değerlendirilmes ve süreç analizlerini gerçekleştiren Elit Tesis Yönetimi; ihale planlamadan hizmet sürekliliğinin sağlanmasına kadar değişimin gerçekleştirilmesi yönetimini de üstlenir.

aydinlatmada eneji tassarufu banner

Enerji Yönetim Danışmanlığı

Elit Tesis Yönetimi, büyük bir süratle değişen teknolojiyi sizler adına yakından takip ederek, tesisinizin enerji ihtiyacının en optimum noktalarda karşılanmasını temin eder.